Přehrát video

Bylinky.cz

Pěstujeme lásku k bylinkám

Bylinky.cz

Na začátku roku jsme vytvořili sérii internetových spotíků pro jednoho z největších dodavatelů bylinek v České republice – Bylinky.cz. Poptala nás agentura Justmighty, jež vytvořila koncept, ve kterém malé děti ve věku od tří do osmi let ochutnávají samostatné bylinky a poté jídlo, ve kterém jsou obsaženy. Ze spontánních reakcí dětí se pak sestříhlo hlavní minutové video a čtyři třicetisekundové varianty pro každou bylinku zvlášť. Výstupem byly i krátké verze na Instagram a bumpery.

7 statečných

Základem dobrého výsledku byl casting hlavních hrdinů – tedy sedmi malých capartů. Natáhli jsme sítě přes celou republiku, a společně s klientem vybrali sedm dětí, které se na první pohled nestyděly před kamerou a charakterově se lišily. „Chtěli jsme se vyhnout tomu, aby děti musely před kamerou hrát, šlo nám o spontánní reakce. Ať už stydlivé či sebevědomé, ale zkrátka přirozené.“ popisuje režisér Jan Kolář.

Děti se na place míjely, přijížděly zvlášť dle rozvrhu a při natáčení se dbalo na to, aby na place bylo co nejméně lidí a malé herce nic neznervózňovalo při (pro většinu) jejich reklamním debutu. Nejmladší Kristýnce byly tři roky, nejstarší Amélii osm.

Je libo Mojito?

Ve spotech se použily čtyři druhy bylinek – bazalka, máta, pažitka a petržel. Ke každé bylince se pak vymyslelo jídlo, do kterého se přidává. Děti měly za úkol nejdříve bylinku ochutnat a poté ji použít při přípravě jídla. Bazalku přidaly do smoothie, které si samy rozmixovaly, petrželí dochutily vývar, pažitkou posypaly chléb s máslem a mátu použily do (nealkoholického) Mojita.

 

Přehrát video

Hlavní minutové video, určeno na sociální sítě.

Přehrát video

Propagační video na bazalku.

Přehrát video

Propagační video na mátu.

Přehrát video

Propagační video na pažitku.

Přehrát video

Propagační video na petržel.

Na kampani pracovali

režie, střih

kamera, produkce

Naše další práce

Oxybag – Parťák co ti kryje záda!
Hlavní hrdina – mluvící batoh. Společnost Oxybag se specializuje na…
Aqualand Moravia – Letní video 2024
Po zavíračce… Naši letní klasiku pro Aqualand Moravia jsme natáčeli…
Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít