Přehrát video

Eden Europe

Série videí, určených pro evropský veletrh

Eden Europe – brand commercial

Reklamy na specifický výrobek, který se ve své podstatě pro lajka téměř ničím neliší – regál. Museli jsme nahlédnout jiným úhlem na věc, se kterou se s nezájmem potkáváme celý život. Cílem videí bylo dát výrobku příběh a ukázat, že firma Eden Europe, se sídlem v Adamově, umí vytvořit regály s designovými prvky na míru. Doposud tuto možnost marketingově nekomunikovali.

Hlavní brand video

Video se rozdělilo na různé části: myšlenka, výroba, design a využití. V první části vidíme atmosfericky nasvícený ateliér s designérem, který navrhuje nový stylový regál. Natáčení probíhalo v co-workingovém místě Vault42 v Olomouci. Tato scéna je jakousi metaforou na první myšlenku a vizi v procesu výroby.

Technologická výroba jako taková je nasnímána přes velké nasvícené detaily, natočená v sídle společnosti v Adamově. Je zde vidět jak lidská práce, tak využití moderních průmyslových strojů. Aby se výroba a myšlenka spojily dohromady, bylo využito 3D technologie, přes kterou lze ukázat detailní ukázku designových prvků a možností různých vizuálních provedení.

Na konci vidíme sestřih reálných regálů, které se natáčely v supermarketech v Maďarsku a Anglii. To vše dotváří cestu výrobku od první myšlenky po využití v praxi. Videa budou použita na veletrhu v Hamburku a následné sestřihy jako propagační spoty na sociálních sítích.

 

Balíček videí

V rámci kreativy jsme nahlíželi i na použití videí, která byla určena pro mezinárodní veletrh. Na základě hlavního videa se odvodily další tři doplňující. Epický teaser, 3D spot s důrazem na detaily a video z výroby. S tímto řešením se zefektivnila realizace a velmi se ušetřily náklady. Materiál pro všechna videa se točil a tvořil v rámci jednoho natáčecího plánu.

Společnost Eden patří do nadnárodního koncernu, natáčelo se tedy nejen na různých místech v České republice, ale také v Maďarsku a Anglii, kde se nasnímaly regály, které v Česku ještě nejsou k vidění.

Přehrát video

Hlavní image video, určené na německý veletrh v Hamburku.

Přehrát video

Doprovodné video, složené z 3D záběrů, zaměřené na detaily a design regálů.

Přehrát video

Video, zaměřené na každou část výrobního procesu. Precizní záběry jak na automatizaci, tak lidskou práci.

Přehrát video

Teaser, určený jako pozvánka na sociálních sítích k návštěvě stánku na veletrhu.

Hodnocení klienta

Pro realizaci spotu jsme vybírali z několika produkčních a marketingových společností. Produkce overhere nás přesvědčila svojí kreativitou a celkovým nápadem, který dalece předčil všechny ostatní. Byla radost naživo sledovat jejich práci, smysl pro detail a jak jednotlivé dílky skládačky zapadají do sebe. Nezklamali ani v postprodukci, kdy z naší strany přišlo několik dodatečných požadavků a tým overhere byl schopen vše efektivně a rychle vyřešit k naší spokojenosti. Hotová videa splnila účel a se slovy "Nikdy by nás nenapadlo, jak sexy může regál vypadat" je pozitivně zhodnotila i konkurence.

Ing. Denis Drexler, PhD.

Marketingový specialista

Na kampani pracovali

kreativa, režie

kamera, produkce

Naše další práce

Seyfor – Přidejte se k nám!
Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas…
Trihorse
V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky…
Infra Group
Infra Group je spolehlivým partnerem ve vzdělávání učitelů, dětí i…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít