Přehrát video

Eden Europe

Série videí, určených pro evropský veletrh

Eden Europe – brand commercial

Reklamy na specifický výrobek, který se ve své podstatě pro lajka téměř ničím neliší – regál. Museli jsme nahlédnout jiným úhlem na věc, se kterou se s nezájmem potkáváme celý život. Cílem videí bylo dát výrobku příběh a ukázat, že firma Eden Europe, se sídlem v Adamově, umí vytvořit regály s designovými prvky na míru. Doposud tuto možnost marketingově nekomunikovali.

Hlavní brand video

Video se rozdělilo na různé části: myšlenka, výroba, design a využití. V první části vidíme atmosfericky nasvícený ateliér s designérem, který navrhuje nový stylový regál. Natáčení probíhalo v co-workingovém místě Vault42 v Olomouci. Tato scéna je jakousi metaforou na první myšlenku a vizi v procesu výroby.

Technologická výroba jako taková je nasnímána přes velké nasvícené detaily, natočená v sídle společnosti v Adamově. Je zde vidět jak lidská práce, tak využití moderních průmyslových strojů. Aby se výroba a myšlenka spojily dohromady, bylo využito 3D technologie, přes kterou lze ukázat detailní ukázku designových prvků a možností různých vizuálních provedení.

Na konci vidíme sestřih reálných regálů, které se natáčely v supermarketech v Maďarsku a Anglii. To vše dotváří cestu výrobku od první myšlenky po využití v praxi. Videa budou použita na veletrhu v Hamburku a následné sestřihy jako propagační spoty na sociálních sítích.

 

Balíček videí

V rámci kreativy jsme nahlíželi i na použití videí, která byla určena pro mezinárodní veletrh. Na základě hlavního videa se odvodily další tři doplňující. Epický teaser, 3D spot s důrazem na detaily a video z výroby. S tímto řešením se zefektivnila realizace a velmi se ušetřily náklady. Materiál pro všechna videa se točil a tvořil v rámci jednoho natáčecího plánu.

Společnost Eden patří do nadnárodního koncernu, natáčelo se tedy nejen na různých místech v České republice, ale také v Maďarsku a Anglii, kde se nasnímaly regály, které v Česku ještě nejsou k vidění.

Přehrát video

Hlavní image video, určené na německý veletrh v Hamburku.

Přehrát video

Doprovodné video, složené z 3D záběrů, zaměřené na detaily a design regálů.

Přehrát video

Video, zaměřené na každou část výrobního procesu. Precizní záběry jak na automatizaci, tak lidskou práci.

Přehrát video

Teaser, určený jako pozvánka na sociálních sítích k návštěvě stánku na veletrhu.

Hodnocení klienta

Pro realizaci spotu jsme vybírali z několika produkčních a marketingových společností. Produkce overhere nás přesvědčila svojí kreativitou a celkovým nápadem, který dalece předčil všechny ostatní. Byla radost naživo sledovat jejich práci, smysl pro detail a jak jednotlivé dílky skládačky zapadají do sebe. Nezklamali ani v postprodukci, kdy z naší strany přišlo několik dodatečných požadavků a tým overhere byl schopen vše efektivně a rychle vyřešit k naší spokojenosti. Hotová videa splnila účel a se slovy "Nikdy by nás nenapadlo, jak sexy může regál vypadat" je pozitivně zhodnotila i konkurence.

Ing. Denis Drexler, PhD.

Marketingový specialista

Na kampani pracovali

kreativa, režie

kamera, produkce

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít