Přehrát video

Hobbytec

TV spot

Hobbytec – TV spot

Pro vytvoření televizní reklamy v rámci letní kampaně 2021 nás oslovila společnost Hobbytec, přední český výrobce zimních zahrad a zastřešení.  Spoty se celé od myšlenky až po výstup vytvořily v krátkém časovém úseku během slunečných červnových dnů. V rámci efektivity si režii rozdělili Radim Svoboda a Jan Kolář. Vedlejším výstupem je i delší korporátní video.

Natáčení ve dvou týmech

Spot je natočen v konzervativním jednoduchém stylu a má za úkol upoutat a sdělit co nejobsáhleji letní akci. „Většině lidí se asi stejně jako mně při slovech zimní zahrada nebo pergola vybaví léto, opalování či odpočinek. A proto jsme i my chtěli tuto reklamu zasadit do atmosféry slunného letního odpoledne a podobnou náladu v divácích vyvolat.“ Odkrývá svůj úmysl Radim Svoboda.

Natáčení probíhalo jeden den v showroomu a výrobě v Říčanech u Prahy. Aby se vše stihlo natočit v požadované kvalitě, byl štáb rozdělen na dvě jednotky. První jednotka se zaměřila na záběry s hereckou akcí, druhá jednotka točila výplňové záběry. Při natáčení byl využit i velký dron, na který se zavěsila kamera RED Komodo.

„Využili jsme kompaktní kamery RED Komodo pro jejich super poměr kvality obrazu a velikosti. Byli jsme tak mnohem flexibilnější a při natáčení jsme nepotřebovali velké jízdy a stačilo nám malé stabilizační zařízení. Kameru jsme umístili také na dron.“  Vysvětluje svůj výběr techniky kameraman Petr Hostička.

 

Přehrát video

Hlavní TV spot v délce třiceti sekund.

Přehrát video

Kratší verze v délce patnácti sekund.

Přehrát video

Jedním z výstupů je i korporátní video.

Na kampani pracovali

režie & scénář

režie & střih

Naše další práce

Seyfor – Přidejte se k nám!
Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas…
Trihorse
V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky…
Infra Group
Infra Group je spolehlivým partnerem ve vzdělávání učitelů, dětí i…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít