Přehrát video

Hobbytec

TV spot

Hobbytec – TV spot

Pro vytvoření televizní reklamy v rámci letní kampaně 2021 nás oslovila společnost Hobbytec, přední český výrobce zimních zahrad a zastřešení.  Spoty se celé od myšlenky až po výstup vytvořily v krátkém časovém úseku během slunečných červnových dnů. V rámci efektivity si režii rozdělili Radim Svoboda a Jan Kolář. Vedlejším výstupem je i delší korporátní video.

Natáčení ve dvou týmech

Spot jsme natáčeli v konzervativním jednoduchém stylu a jeho úkolem bylo upoutat a sdělit co nejobsáhleji letní akci. „Většině lidí se asi stejně jako mně při slovech zimní zahrada nebo pergola vybaví léto, opalování či odpočinek. A proto jsme i my chtěli tuto reklamu zasadit do atmosféry slunného letního odpoledne a podobnou náladu v divácích vyvolat.“ Odkrývá svůj úmysl Radim Svoboda.

Natáčení probíhalo jeden den v showroomu a výrobě v Říčanech u Prahy. Abychom stihli vše natočit v požadované kvalitě, rozdělili jsme štáb na dvě jednotky. První jednotka se zaměřila na záběry s hereckou akcí, druhá jednotka točila výplňové záběry. Při natáčení jsme využili i velký dron, na který se zavěsila kamera RED Komodo.

„Využili jsme kompaktní kamery RED Komodo pro jejich super poměr kvality obrazu a velikosti. Byli jsme tak mnohem flexibilnější a při natáčení jsme nepotřebovali velké jízdy a stačilo nám malé stabilizační zařízení. Kameru jsme umístili také na dron.“  Vysvětluje svůj výběr techniky kameraman Petr Hostička.

 

Přehrát video

Hlavní TV spot v délce třiceti sekund.

Přehrát video

Kratší verze v délce patnácti sekund.

Přehrát video

Jedním z výstupů je i korporátní video.

Na kampani pracovali

režie & scénář

režie & střih

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít