Přehrát video

iDoklad

Prostě fakturuj.

iDoklad – prostě fakturuj.

Přehledně, snadno a odkudkoliv. To je hlavní motto reklamního spotu společnosti Solitea, respektive jejich fakturačního programu iDoklad. Realizace probíhala v podobném duchu výše zmíněných hesel. To, že faktury můžete vystavovat či kontrolovat v práci, doma nebo v mobilu na dovolené, jsme se snažili jednoduše a pochopitelně zachytit a vysvětlit. Klient sice požadoval jasně čitelný konzervativní spot, ale společně s naší invencí z toho vzniklo zábavné a funkční dílo.

Jaké lokace jsme pro natáčení zvolili? Pro scény v interiéru jsme vybrali prostory kanceláře agentury Justmighty. Stohy papíru u nich lítaly vzduchem bezmála půl dne. Dalším místem byla brněnská přehrada. Tam seděl celý štáb na lodičce, ze které točil hlavního hrdinu uprostřed vodní plochy. Poslední lokací byla stolárna, kde nebylo potřeba náročné aranže, sama už ze své podstaty vypadala skvěle. Zároveň s přípravami se vymýšlel i rychlý a věcný voiceover k videu.

V některých rolích můžete vidět naše kolegy. Nešikovného pracovníka ve stolárně si zahrál náš druhý režisér Radim Svoboda a do role spokojeného uživatele na lodičce se převtělil náš VFX specialista Michal Fíbek. I díky tomu natáčení probíhalo v uvolněné náladě. Jelikož všichni víme, co od sebe můžeme očekávat, se doba natáčení výrazně zkrátila.

Rok výroby:

2019


Počet členů štábu:

10


Doba výroby:

1 měsíc / 2 natáčecí dny


Počet zhlédnutí:

390 000 na YouTube


Na kampani pracovali

Režie a střih

Kamera a produkce

Naše další práce

Eden Europe – brand commercial
Reklamy na specifický výrobek, který se ve své podstatě pro…
iDoklad – prostě fakturuj.
Přehledně, snadno a odkudkoliv. To je hlavní motto reklamního spotu…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít