Přehrát video

Jasno - Až přijde čas

Hudební videoklip

Jasno – Až přijde čas

Jasno je mladá hudební skupina, která se zaměřuje na popovou hudbu a texty s osobními tématy. Jedním z nich je píseň o zesnulém dědovi jednoho z členů kapely. Klip se natáčel ve Velehradě, historickém městečku ve Zlínském kraji. Klip je rozdělen na tři dějové linie a kapelní část.

Prvním krokem bylo seznámení se s nápadem a příprava scénáře. Skupina Jasno měla konkrétní představu o tom, jak by chtěli, aby videoklip vypadal a jaké momenty by měl obsahovat. Společně jsme pracovali na přípravě detailů a přizpůsobení plánu natáčení konkrétním lokacím ve Velehradě. První den natáčení jsme začali brzy ráno, abychom využili co nejvíce denního světla. Hlavní lokací byl místní rybník, kde jsme natáčeli dějovou linku dědečka a vnuka při chytání ryb a vzpomínání frontmana skupiny. Druhý den se natáčela kapelní část v historickém sále přímo vedle hlavní památky Velehradu, poutní baziliky Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje. Záběry z maringotky, ikdyž se odehrávají během dne, byly natočeny až jako poslední ve večerních hodinách.

Pějme píseň dokola!

Druhý den natáčení jsme se zaměřili na kapelní část, tedy část klipu, kde skupina hraje a zpívá. Tato část zahrnovala například záběry na zpěváka s mikrofonem nebo detaily na kytarové sólo. Bylo důležité získat co nejvíce materiálu, abychom měli dostatek prostoru pro postprodukci a úpravy videoklipu. Po nasvícení sálu se písnička stále dokola opakovala, dokud se nenatočily potřebné úhly a pasáže. Skupina hrála píseň stále dokola a synchronizovala se s již hotovou studiovou verzí, aby bylo dosaženo správného lipsingu a načasování.

Přehrát video

Podívejte se na celý klip a posuďte sami.

Na kampani pracovali

Režie & střih

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít