Přehrát video

Justmighty

Firemní video - stylově a hravě

Justmighty

Než jsme se dostali k finální formě videa, prošli jsme několika velmi rozdílnými přístupy, jak je uchopit. Justmighty má velmi výrazný brand, který jsme chtěli co nejvíce promítnout do formy i obsahu videa.  Několikrát jsme se s nimi setkali. Nasáli jsme styl jejich kanceláří. Studovali jsme jejich brandbook a interní prezentaci pro nováčky. Prošli jsme si jejich výstupy prací pro klienty. Díky tomu všemu se nám lépe dařilo pochopit (a uchopit) duši i mozek značky Justmighty.

Samotnou produkci provázel velmi nelineární kreativní proces. Rozebrali jsme vhodný styl, nalezli vhodnou hudbu a vytvořili moodboard video, které demonstruje styl a tempo, jakým chceme spot pojmout. Teprve po jeho spokojeném schválení jsme připravili natáčení – zcela záměrně bez konkrétního scénáře, ale s dlouhým seznamem situací, objektů a pocitů, které musíme zachytit. Ve třech kameramanech tak bylo za jeden den natočeno.

Zdaleka nejvíce práce přišlo na řadu až ve fázi postprodukce, kdy jsme z velkého množství zdrojových souborů dolovali pravé poklady. A že bylo z čeho vybírat!  Vybraná hudba byla skvělým vodítkem v rámci střihu. Z reálných záběrů opakovaně přecházíme do grafiky a zase zpět. Snažíme hrát s pocity, ale zůstat nohama na zemi. Celým spotem by tak měla provázet jistá originalita, sebevědomí a hravost, tedy vlastnosti, které jsou Justmighty i overhere velmi blízké.

Hodnocení klienta

Kluci mají neskutečný talent vystihnout to, co natáčejí. Skvěle se jim podařilo přenést atmosféru z naší agentury do minuty a půl dlouhého videa. Video skvěle funguje v rámci našeho vlastního marketingu a HR. A natáčení byla sranda a všechny nás to bavilo.

Marco Salatin

Jednatel

Rok výroby:

2018


Počet členů štábu:

3


Doba výroby:

14 dní, 1 natáčecí den


Agentura:

Justmighty


Počet zhlédnutí:

42 tisíc na YouTube


Na kampani pracovali

Režie, střih a kamera

Kamera

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít