Přehrát video

Justmighty

Firemní video

Justmighty

Vystihnout atmosféru a přístup agentury. Dát do pohybu jejich vlastní grafické práce. Být seriózní, ale s nadhledem. Ušít spot na míru Justmighty byla výzva, kterou jsme si maximálně užili a vytvořili jsme jim stylové a hravé firemní video.

Než jsme se dostali k finální formě videa, prošli jsme si hned několika velmi rozdílnými přístupy, jak toto video uchopit. Justmighty má velmi výrazný brand, který jsme chtěli co nejvíce promítnout do formy i obsahu videa.

Několikrát jsme se s Justmighty setkali. Nasáli jsme styl jejich kanceláří. Studovali jsme jejich brandbook a interní prezentaci pro nováčky. Prošli jsme si výstupy jejich prací pro klienty. Díky tomu všemu se nám lépe dařilo pochopit duši i mozek značky Justmighty.

Samotnou produkci provázel velmi nelineární kreativní proces. Rozebrali jsme vhodný styl, nalezli vhodnou hudbu a vytvořili moodboard video, které demonstruje styl a tempo, jakým chceme spot pojmout.

Teprve po jeho spokojeném schválení jsme připravili natáčení – zcela záměrně bez konkrétního scénáře, ale s dlouhým seznamem situací, objektů a pocitů, které musíme zachytit. Ve třech kameramanech jsme to za jeden den natočili.

Zdaleka nejvíce práce přišlo na řadu až ve fázi postprodukce, kdy jsme z velkého množství zdrojových souborů dolovali pravé poklady. A že bylo z čeho vybírat! Vybraná hudba byla skvělým vodítkem v rámci střihu. Z reálných záběrů opakovaně přecházíme do grafiky a zase zpět. Snažíme se hrát si s pocity, ale zůstat nohama na zemi.

Celým spotem by tak měla provázet jistá originalita, sebevědomí a hravost – tedy vlastnosti, které jsou Justmighty i nám velmi blízké.

Hodnocení klienta

Kluci mají neskutečný talent vystihnout to, co natáčejí. Skvěle se jim podařilo přenést atmosféru z naší agentury do minuty a půl dlouhého videa. Video skvěle funguje v rámci našeho vlastního marketingu a HR. A natáčení byla sranda a všechny nás to bavilo.

Marco Salatin

Jednatel

Rok výroby:

2018


Počet členů štábu:

3


Doba výroby:

14 dní, 1 natáčecí den


Agentura:

Justmighty


Počet zhlédnutí:

42 tisíc na YouTube


Na kampani pracovali

Režie, střih a kamera

Kamera

Naše další práce

Stihl
Bacha na medvědy! Pro společnost STIHL jsme natočili televizní spot…
ŠKODA AUTO
Kluci z Justmighty nás pozvali ke spolupráci na kampani pro…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít