Přehrát video

Justmighty

Firemní video - stylově a hravě

Justmighty

Než jsme se dostali k finální formě videa, prošli jsme několika velmi rozdílnými přístupy, jak je uchopit. Justmighty má velmi výrazný brand, který jsme chtěli co nejvíce promítnout do formy i obsahu videa.  Několikrát jsme se s nimi setkali. Nasáli jsme styl jejich kanceláří. Studovali jsme jejich brandbook a interní prezentaci pro nováčky. Prošli jsme si jejich výstupy prací pro klienty. Díky tomu všemu se nám lépe dařilo pochopit (a uchopit) duši i mozek značky Justmighty.

Samotnou produkci provázel velmi nelineární kreativní proces. Rozebrali jsme vhodný styl, nalezli vhodnou hudbu a vytvořili moodboard video, které demonstruje styl a tempo, jakým chceme spot pojmout. Teprve po jeho spokojeném schválení jsme připravili natáčení – zcela záměrně bez konkrétního scénáře, ale s dlouhým seznamem situací, objektů a pocitů, které musíme zachytit. Ve třech kameramanech tak bylo za jeden den natočeno.

Zdaleka nejvíce práce přišlo na řadu až ve fázi postprodukce, kdy jsme z velkého množství zdrojových souborů dolovali pravé poklady. A že bylo z čeho vybírat!  Vybraná hudba byla skvělým vodítkem v rámci střihu. Z reálných záběrů opakovaně přecházíme do grafiky a zase zpět. Snažíme hrát s pocity, ale zůstat nohama na zemi. Celým spotem by tak měla provázet jistá originalita, sebevědomí a hravost, tedy vlastnosti, které jsou Justmighty i overhere velmi blízké.

Hodnocení klienta

Kluci mají neskutečný talent vystihnout to, co natáčejí. Skvěle se jim podařilo přenést atmosféru z naší agentury do minuty a půl dlouhého videa. Video skvěle funguje v rámci našeho vlastního marketingu a HR. A natáčení byla sranda a všechny nás to bavilo.

Marco Salatin

Jednatel

Rok výroby:

2018


Počet členů štábu:

3


Doba výroby:

14 dní, 1 natáčecí den


Agentura:

Justmighty


Počet zhlédnutí:

42 tisíc na YouTube


Na kampani pracovali

Režie, střih a kamera

Kamera

Naše další práce

Seyfor – Přidejte se k nám!
Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas…
Trihorse
V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky…
Infra Group
Infra Group je spolehlivým partnerem ve vzdělávání učitelů, dětí i…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít