Přehrát video

Justmighty

Firemní video

Justmighty

Vystihnout atmosféru a přístup agentury. Dát do pohybu jejich vlastní grafické práce. Být seriózní, ale s nadhledem. Ušít spot na míru Justmighty byla výzva, kterou jsme si maximálně užili a vytvořili jsme jim stylové a hravé firemní video.

Než jsme se dostali k finální formě videa, prošli jsme si hned několika velmi rozdílnými přístupy, jak toto video uchopit. Justmighty má velmi výrazný brand, který jsme chtěli co nejvíce promítnout do formy i obsahu videa.

Několikrát jsme se s Justmighty setkali. Nasáli jsme styl jejich kanceláří. Studovali jsme jejich brandbook a interní prezentaci pro nováčky. Prošli jsme si výstupy jejich prací pro klienty. Díky tomu všemu se nám lépe dařilo pochopit duši i mozek značky Justmighty.

Samotnou produkci provázel velmi nelineární kreativní proces. Rozebrali jsme vhodný styl, nalezli vhodnou hudbu a vytvořili moodboard video, které demonstruje styl a tempo, jakým chceme spot pojmout.

Teprve po jeho spokojeném schválení jsme připravili natáčení – zcela záměrně bez konkrétního scénáře, ale s dlouhým seznamem situací, objektů a pocitů, které musíme zachytit. Ve třech kameramanech jsme to za jeden den natočili.

Zdaleka nejvíce práce přišlo na řadu až ve fázi postprodukce, kdy jsme z velkého množství zdrojových souborů dolovali pravé poklady. A že bylo z čeho vybírat! Vybraná hudba byla skvělým vodítkem v rámci střihu. Z reálných záběrů opakovaně přecházíme do grafiky a zase zpět. Snažíme se hrát si s pocity, ale zůstat nohama na zemi.

Celým spotem by tak měla provázet jistá originalita, sebevědomí a hravost – tedy vlastnosti, které jsou Justmighty i nám velmi blízké.

Hodnocení klienta

Kluci mají neskutečný talent vystihnout to, co natáčejí. Skvěle se jim podařilo přenést atmosféru z naší agentury do minuty a půl dlouhého videa. Video skvěle funguje v rámci našeho vlastního marketingu a HR. A natáčení byla sranda a všechny nás to bavilo.

Marco Salatin

Jednatel

Rok výroby:

2018


Počet členů štábu:

3


Doba výroby:

14 dní, 1 natáčecí den


Agentura:

Justmighty


Počet zhlédnutí:

42 tisíc na YouTube


Na kampani pracovali

Režie, střih a kamera

Kamera

Naše další práce

Stihl
Bacha na medvědy! Pro společnost STIHL jsme natočili televizní spot…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít