Přehrát video

Master Internet

Mobilní aplikace a firemní video

Master Internet

Pro Master Internet, firmu zabývající se poskytováním hostingu pro weby a servery, jsme natočili hned několik videí. V tom prvním chtěla firma představit samu sebe pomocí firemního videa, které slouží i jako náborové, v těch dalších chtěli představit aplikace, které tvoří jejich divize MasterApp.

Master Internet nám umožnil vytvořit každé video s využitím jiného přístupu, zároveň jsme ve videích zkombinovali různé techniky k dosažení zamýšleného výsledku – proto je jedno video čistě motion, jiné kombinuje hrané video s prostorovou grafikou.

Přehrát video

Annie Baby Monitor je aplikace sloužící k monitoringu vašeho dítěte, když mu nejste nablízku. Pro jednoduchou ukázku, jak aplikace funguje, jsme skloubili prostorové efekty s hranými pasážemi. Během natáčení Annie nás potkaly nové zajímavé výzvy – třeba péče o batole, které mělo svoji první zkušenost před kamerou.

Přehrát video

Video, které vám jednoduše vysvětlí, jak funguje skener potravin Tasty, je kompletně animované pomocí vektorové grafiky. Při animování jsme vdechli všem postavičkám život vytvořením kompletní „kostry“ a celé video odlehčila opička, která si „zahrála“ jednu z hlavních rolí.

Přehrát video

Poslední video vytvořené pro společnost Master Internet slouží jednak jako firemní spot, ale také jako náborové video. Využili jsme prostorových efektů a motion grafiky, to vše sestříhali s podkresem rytmické moderní hudby.

Rok výroby:

2018


Počet členů štábu:

8


Doba výroby:

1 měsíc, 1 natáčecí den


Agentura:

Actimmy / LITTLE CUBE


Na kampani pracovali

Režie, střih a scénář

Motion designer

Naše další práce

Škoda AUTO – Car Access
Mladoboleslavská Škodovka přišla se službou Car Acces, tato služba vám…
Nutrend – Taste your greatness
Tady a teď, na ničem jiným nezáleží… Takto začíná náš…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít