Přehrát video

Mejzlik Propellers

Firemní video

Mejzlik Propellers

Díky kreativním voucherům JIC jsme společně s firmou Mejzlík Propellers vytvořili firemní video na z pohledu designu a výroby velmi zajímavý a netradiční produkt – vrtule a vrtulky pro drony a jinou aviatiku. Společnost má kompletní výrobu v Brně, kde také proběhlo natáčení.

Jde to i svižně

Snažíme se vyhýbat tradičním „nudným“ firemním videím. Základem tedy bylo zvolit svěží hudbu, která dodává to správné tempo. Na úvod videa jsme natočili ve studiu vizuálně přitažlivé detaily na vrtuli jako prémiový produkt. Naopak prostředí továrny nebylo až tak vizuálně lákavé, tudíž jsme zvolili detailnější záběrování. Výroba tak ve videu vypadá mnohem lépe než ve skutečnosti.

Lidskost především

Záběry nás provází celým procesem výroby, od návrhu a designu až k výrobě a testování produktů. Ve videu jsme se snažili zachytit jak detaily na různé části výroby, tak zaměstnance, kteří jsou pro celý proces nejdůležitějšími složkami. Závěrečný záběr na skupinu všech zaměstnanců společnost zlidšťuje a dodává kontrast k jinak technologickým procesům.

Kromě hlavního firemního videa jsme vytvořili také sérii bumperů, které jsou určené pro web klienta. Díky již zmíněnému voucheru byly pro společnost Mejzlík Propellers náklady pouze 30 % z celkové částky videa.

 

Rok výroby:

2019


Počet členů štábu:

4


Doba výroby:

2 měsíce/ 1 natáčecí den


Na kampani pracovali

Režie a kamera

Kamera a střih

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít