Přehrát video

Netbox

Kampaň „Skvělé město“

Netbox – Skvělé město

Netbox dobře ví, že Brno je studentské město, a proto ho mají tolik rádi. Rozhodli se proto, že všechny studenty při studiu podpoří exkluzivní nabídkou internetu a tuto kampaň podpořili sérií 3 videí.

Kampaň Skvělého města stojí na myšlence, že Brno patří mezi hlavní a nejživější studentská města. V rámci kreativy jsme pracovali se známými brněnskými lokacemi v kombinaci s vtipnými studentskými příhodami.

Jako hlavní témata byly zvoleny proslulé brněnské rozjezdy, neobyčejný brněnský orloj a brněnská žirafa Joštův kůň. Autenticitu videí jsme se snažili vytáhnout na maximum, ať už využitím všem v Brně známého nočního prodavače květin (který si ve videu zahrál sám sebe), nebo natáčením scén během skutečných rozjezdů (ve kterém si zahrál hlavní roli člen našeho týmu).

Série tří videí dokázala virálně zaujmout a i pomocí organického šíření nasbírat přes 7.000 reakcí, komentářů a sdílení. Na Facebooku nejvíce zaujalo video s rozjezdy s více jak 200.000 zhlédnutími, naopak na YouTube bylo nejúspěšnější video se sochou Joštova koně a jeho profláklým podhledem, který stále zaujímá místní i turisty. V součtu celá série zaznamenala 750 tisíc zhlédnutí na Facebooku a YouTube dohromady.

Netbox - Skvělé město

Rok výroby:

2017


Agentura:

LITTLE CUBE


Počet zhlédnutí:

více než 800 tisíc


Počet reakcí na sociálních sítích:

více než 7,5 tisíc


Na kampani pracovali

Režie, střih a scénář

Naše další práce

Škoda AUTO – Car Access
Mladoboleslavská Škodovka přišla se službou Car Acces, tato služba vám…
Nutrend – Taste your greatness
Tady a teď, na ničem jiným nezáleží… Takto začíná náš…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít