Přehrát video

Seyfor

Náborové video

Seyfor – Přidejte se k nám!

Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas i na náborové video, které ukazuje rozmanitost firem, které jsou součástí. Tři hlavní hrdinové nás provází reálnými interiéry kanceláří, ukazujíc nám různé pracovní prostředí a umožňujíc nám nahlédnout do zákulisí společnosti. Video je nám dává přehled o tom, co všechno Seyfor nabízí.

Říci tak akorát!

Obecně vzato, mnoho náborových videí obsahuje příliš mnoho informací, které se často moc neliší od informací, které nabízí konkurence. Důležité je, aby náborové video sdělilo základní pointu a divák navnímal, jaká společnost je. Mělo by být zaměřeno na to, co společnost nabízí a co ji odlišuje od ostatních, a mělo by to udělat způsobem, který zaujme diváka a získá jeho pozornost. Využitím zajímavých herců a zábavných scén může video přitáhnout pozornost a zároveň poskytnout důležité informace o společnosti.

Vývoj scénáře trval měsíc ve spolupráci s klientem. Bylo důležité najít herce, kteří jsou schopni ztvárnit různé postavy a splnit požadavky scénáře, a zároveň zajistit, aby byli schopni dodržet natáčecí harmonogram. Je to náročný úkol, který vyžaduje pečlivou přípravu a koordinaci, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku. Vedlejší postavy si zahráli vstřícní a milí zaměstnanci společnosti.

Přehrát video

Celé video můžete zhlédnout zde.

Na kampani pracovali

Režie & scénář

Střih

Set design

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít