Přehrát video

Trihorse

Reklama, vytvořená během jednoho týdne!

Trihorse

V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky už spoustu let přicházejí na svět kvalitní dřevěné hračky v souladu se starými řemeslnnými tradicemi, které jsou s naší zemí spjaté.  Společnost Trihorse nás oslovila s pikantním přáním – pro propagaci své nové hračky potřebovali hotové video do jednoho týdne, aby stihli uvedení na vánoční trh. Klient byl ochoten do spotu investovat více a díky tomu jsme byli schopni splnit jeho hraniční termín a podstoupili týdenní maraton.

Za týden hotovo!

Spot, který se za normálních okolností tvoří kolem dvou až tří měsíců, jsme zvládli natočit během jediného týdne. Rychlost dodání hrála velkou roli, nebyl prostor vytvořit scénu dětského pokoje a musel se tak najít a využít již existující prostor, splňující naše požadavky. Ten jsme našli v jedné brněnské školce. Casting dětí probíhal od prvního dne, scénář byl ve spolupráci s klientem hotový do tří dnů. Voiceover se daboval ještě před natáčním a na střih byl vyhrazen jeden den.

Na natáčení byly přítomny tři děti ve věku čtyř let, došlo nakonec k tzv. dublování, kdy byl malý Tadeášek v záběrech na ruce nahrazen Gabrielkem. Ve spotu však nepoznáte, že by si hrály více než dvě děti.

Přehrát video

Vytvořili jsme i německou verzi.

Na kampani pracovali

Režie

Set design

Naše další práce

Oxybag – Parťák co ti kryje záda!
Hlavní hrdina – mluvící batoh. Společnost Oxybag se specializuje na…
Aqualand Moravia – Letní video 2024
Po zavíračce… Naši letní klasiku pro Aqualand Moravia jsme natáčeli…
Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít