Animátor

Honza Sedláček

Primárně se věnuji tvorbě vizuálních identit a webových stránek. Motion design je taková moje tajná neřest. Své výtvory vždy rád přivedu k životu animací.

Honza Sedláček
„S první návrhem jsem se poprvé setkal na základní škole, když mě kamarád požádal, abych mu navrhl profilový obrázek do počítačové hry. V tomto momentě jsem se grafiky chytl a už nepustil.“

Elegance v pohybu

Miluji plynulou a hladkou animaci, která ve mně vzbudí emoce. Video musí člověka vtáhnout a jednoduchým způsobem ho provést celým příběhem. U animovaného spotu nesmí chybět propracovaný scénář do posledního pohybu.

Čemu jsem vdechnul život?

Podílel jsem se na designu vizuální identity netboxu – brněnského internetového poskytovatele. V rámci představení brandu jsem rozpohyboval celý jejich vesmír (a toto video můžete vidět níže). Navrhl jsem explainer video pro novou aplikaci ŠKODA Connect Lite. Kromě větších projektů se vyžívám i v animaci logotypů – například pro firmy netbox, Zonic, Westercom a Kornfeil.

Hudba je život

Ve volném čase rád zkoumám meze hudby. Asi jako většina lidí, co začínají s hudbou, jsem začínal na akustickou kytaru, tam to však neskončilo. Pokračoval jsem přes elektickou basu, foukací harmoniku až po bambusovou flétnu. Asi to není náhoda, že jsem skončil zrovna u čínské flétny. Jsem totiž milovník asijské kuchyně a její kultura mě naprosto fascinuje.

Netbox

Launch video

Přehrát video

Co mám za sebou

Zavřít