Fotograf a markeťák

Lenka Hrnčířová

Fotím a zároveň se starám o sociální sítě a marketing klientů marketingové agentury Justmighty a teď i overhere.

Lenka Hrnčířová
„K focení jsem se dostala v době, kdy jsem s kamarádkou vedla lifestylový blog. Brzo jsem pochopila, že mě baví víc fotit než být focena, a začala jsem se focení věnovat naplno.“

Od blogování k focení a sociálním sítím

K marketingu a focení jsem se dostala přes blog. Focení se spolu s onlinem postupně stalo hlavní součástí mojí práce. V poslední době mám blízko i k videoobsahu. A kvalitní obsah musíte doplnit o kvalitní fotky a grafiku. Fotky jsou přímo alfou i omegou sociálních sítí a webů. V rámci brandingových projektů točíme pro klienty videa, která jim představí jejich nový vizuál v plné kráse.

Momentek není nikdy dost

Nejsem fanoušek strojených fotek, i když někdy se tomu prostě nevyhnu. Moje motto zní: „Momentek není nikdy dost!“ Přijde mi, že nejhezčí fotka vznikne vždycky tak trochu náhodou. Když je člověk uvolněný a svůj a vůbec neregistruje, že ho fotíte.

Moře a sklenička prosecca

Podle mě se život skládá z mikromomentů, které nám dodávají energii a které stojí za to si uchovat v paměti. Pro mě je to třeba chvilka klidu na dovolené, když držím skleničku s proseccem, pozoruju moře a k tomu hraje příjemná hudba. Nejvíc si odpočinu při cestování, poznávání nových míst a hlavně u dobrého jídla.

Co mám za sebou

Zavřít