Fotografka

Terka Štouračová

Terka Štouračová
Když jsem nedávno procházela rodinné album, zjistila jsem, že má první fotka vznikla, když mi byl jeden rok. Je na ní rozmazaná část obýváku. Od té doby fotím snad o něco ostřeji :-).

Za hledáčkem foťáku jsem jako doma

Fotku jsem začala poznávat už na střední a následně úspěšně ukončila studium i na vysoké škole ve Zlíně (FMK UTB), kde jsem absolvovala obor Reklamní fotografie.

Ve své tvorbě se věnuji převážně reklamní a produktové fotografii, mám ale zkušenosti i v ostatních odvětvích a žánrech fotografie. Nafotit event nebo interiér restaurace? Není problém!

Fotit bez nápadu? Nic pro mě

Skrz objektiv zachytím nejen jedinečnost každého produktu, ale díky citu pro aranžmá dokážu vytvořit celou scénu, která nese svůj vizuální příběh. Baví mě objevovat kouzlo produktů, které jsem doposud ještě neměla příležitost fotit. Vždy je to vzrušující výzva, kterou si užívám od prvotního vymýšlení moodboardu, až po samotnou realizaci a postprodukci. 

Svíčky, keramika, zase kreativa

Když zrovna nedržím foťák v ruce nebo nesedím za počítačem, čistím si hlavu výrobou přírodních svíček, nebo si ráda ušpiním ruce od hlíny v keramické dílně. I díky těmto zálibám umím do své tvorby přinést něco navíc.

Co mám za sebou

Zavřít