Přehrát video

Louie

Utři slinu!

Louie – Utři slinu!

Když nás kontaktovala společnost Alemar Food Group s požadavkem na natáčení reklamy na jejich psí krmivo Louie, nečekali jsme, že směr našeho tvůrčího procesu povede k humorným skečům. V tomto odvětví jsou reklamy často spíše konzervativní. Klient nám poskytl tvůrčí svobodu, což nás inspirovalo k vytvoření série vtipných videí s párem Tondou a Marií a jejich psem Alíkem.

 

Přes den léto, večer Vánoce!

Reklamy jsme vytvořili během jednoho dne a rozčlenili na dvě hlavní části: první se zaměřila na propagaci akce 3+3 konzervy zdarma, zatímco druhá představovala vánoční spot s tématem konzerv s vánočním kaprem, určený pro televizní vysílání. V průběhu dne jsme prostor upravili do neutrálního vzhledu, aby odpovídal první reklamě. Jakmile zapadlo slunce, tým se pustil do práce a prostor proměnil v dekoraci s štědrovečerní atmosférou.

Louie 33 1 1.mp4 snapshot 00.30 2023.11.10 13.56.00 Přehrát video

Propagační spot na akci 3+3 konzervy zdarma.

Louie Kapr.mp4 snapshot 00.09 2023.11.10 14.03.09 Přehrát video

Vánoční spot, určen pro televizní vysílání.

Vystrizek 9 Přehrát video

Celý den a celou noc! Jak jsme spoty natáčeli?

Výborná herecká čtveřice!

Hlavní role ztvárnili vynikající herci z Brněnského městského divadla, Tomáš Sagher a Eva Jedličková, spolu s obratnou fenkou Eter, která přijela až z Prahy. Nelze zapomenout ani na kapra Karla, jenž byl neméně důležitým členem hereckého ansámblu. Natáčení probíhalo na filmovou kameru Sony Venice s prémiovými objektivy, a místy se na place shromáždilo přes 20 lidí. Reklamy jsou určeny nejen pro tuzemský trh, ale jejich variace můžete vidět také v Německu, Rakousku, na Slovensku a v Polsku.

Fotky? Taky umíme!

Součástí zakázky byly i produktové fotografie, které si můžete prohlédnout níže. Každou konzervu jsme pečlivě nafotili a aranžovali k ní příslušné suroviny. Tak co? Sbíhají se vám sliny?

Na kampani pracovali

Scénář, režie & střih

Produkce

Naše další práce

Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít