Přehrát video

Louie - Veselé velikonoce

TV spot

Louie – Velikonoční spot

V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti a magie svátečního období, zatímco jsme zdůraznili jedinečný design a barevnost produktů Louie, které přirozeně rezonují s tradicí malování Velikonočních vajíček. K tomuto účelu jsme vytvořili milou televizní reklamu a sérii propagačních fotografií.

Spot zobrazuje interakci mezi čtyřletou Aničkou a zkušenou herečkou Barborou Goldmannovou. Ve vizuálně poutavém spotu dvojice společně objevuje a porovnává barvy Velikonočních vajíček, přičemž jejich společný moment je pozorován zvídavou kavalírkou Taurielkou, která se připomíná štěkotem.

Se značkou Louie tohle nebyla první spolupráce, mrkněte na naše spoty z roku 2023. 

Reklamu bylo možné zhlédnout v televizi a na online platformách během března a Velikonoc 2024.  Režie se chopil Jan Kolář, za kamerou stál Michal Bouška. Natáčelo se v Brně. Součástí výstupu bylo také vysvětlující video na používání aplikace Louie, ve které si můžete nastavit pravidelnou objednávku. Tímto balíčkem (televizní spot, fotografie a explainer video) získal klient obsah pro svoji dlouhodobější komunikační kampaň. Nevyhnuli jsme se ani formátům na výšku či jedna ku jedné pro sociální sítě.

Jak už jsme zvyklí, většina našich reklam překračuje hranice. Tentokrát jsme vytvářeli i německé a slovenské verze včetně kompletního dabingu.

Anicka Louie TV spot Nova.mp4 snapshot 00.01 2024.04.03 14.53.09 Přehrát video

Česká verze.

german louie Přehrát video

Německá verze.

svk louie Přehrát video

Slovenská verze.

Na kampani pracovali

Režie & střih

Produkce

Naše další práce

Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít