Přehrát video

Intecs data

Dáváme datům význam

Intecs

Intecs je poradenská a vývojářská společnost specializující se na pomoc klientům v oblasti efektivního rozhodování díky analýze a reportům firemních dat. Využívá přitom pokročilé řešení a nástroje z oblasti business intelligence a správy datových skladů. Nedávno nás společnost Intecs oslovila s požadavkem na vytvoření brandového videa. Cílem bylo zachytit jedinečnou atmosféru firmy, která přesahuje běžné zobrazování obrazovek počítačů a grafů. Video mělo reflektovat skvělou náladu a atmosféru, která ve společnosti panuje.

Součástí projektu bylo také vytvoření pěti medailonků zaměřených na zaměstnance a majitele společnosti, aby diváci mohli nahlédnout do podrobnějšího příběhu lidí stojících za úspěchem Intecs.

Dva dny natáčení

Natáčení našeho brandového videa pro Intecs bylo dvoudenním dobrodružstvím. První den jsme se soustředili na rozhovory. Každý z protagonistů před kamerou rozvíjel svůj příběh, zatímco my jsme je doplnili o živé ilustrace jejich vyprávění. To bylo jen předehra k tomu, co následovalo. Druhý den se stal pro firmu Intecs něčím jako filmovým štábem. Přerušili jsme běžný chod firmy a proměnili ho v jedno velké natáčení. Natočili jsme vše od momentů při setkáních s klienty, přes každodenní práci u počítačů, až po odlehčené scény společné snídaně a dokonce i zábavné chvíle hraní na PlayStationu.

intecs1 Přehrát video

Hlavní video v délce jedné minuty.

Hrané scény vs dokumentární postupy

Naše dva týmy kameramanů pracovaly jako dobře olejovaný stroj. Jeden tým se zaměřil na aranžované scény, které byly pečlivě naplánovány a připraveny. Druhý tým zůstal v pozadí, dokumentoval autentický průběh dne a zachycoval momenty přirozené interakce – vše skrytě a nenápadně, aby co nejméně rušil běžný chod firmy.

Kouzlo tohoto projektu se ale skutečně rozvinulo ve střižně. Právě tam jsme skládali jednotlivé scény do posloupnosti, která dávala celému příběhu smysl a gradaci. Výsledkem je video, které je nejen autentické, ale i nesmírně poutavé. A aby toho nebylo málo, připravili jsme varianty videí jak pro širokoúhlé, tak vertikální formáty, spolu s řadou fotografií. Tento projekt je jasným důkazem našeho umění a zároveň skvělou ukázkou atmosféry a ducha společnosti Intecs. Podobný styl videa jsme vytvořili i pro agenturu Justmighty, mrkněte a můžete se přesvědčit, že i při stejném postupu se může vytvořit zcela jiné video.

Naše další práce

Yoggies – Zdraví začíná v misce
Když pejsek promluví… Po neúnavných brainstormingových sezeních naše kreativní trio…
Pickupeři
„Ahoj, věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít…
Louie – Velikonoční spot
V rámci naší Velikonoční kampaně jsme usilovali o zachycení radosti…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 731 831 242
Zavřít