Přehrát video

Aqualand Moravia

Kampaň “Zimní jízda v Aqualand Moravia”

Aqualand Moravia – zimní video 2019

Po velkém úspěchu letního videa s dětmi přišel klient s návrhem, že by chtěl natočit pokračování příběhu s přímou návazností. Upřímně se nám nápad zprvu nelíbil, hned jsme si vzpomněli na rčení „opakovaný vtip přestává být vtipem.“ Po několika dnech jsme však společně přišli s myšlenkou navázat na původní příběh přes jiného rodinného příslušníka – senilního dědečka.

První a nejdůležitější věcí byl casting. Na charakteru a hereckých výkonech video totiž stojí i padá. Do hlavní role jsme obsadili 85letou legendu české kulturistiky, Josefa Krupu, který byl trefou do černého. Jeho charisma a na první pohled skryté svalnaté tělo z něj učinilo přímo exkluzivní postavu. Pro roli druhého dědečka jsme vybrali neméně výborného herce, Miroslava Kumhalu z HaDivadla v Brně.

Nechyběli ani staří známí protagonisté z předchozího dílu jako Michal Isteník a také děti, které si tentokrát zahrály sice malé, ale důležité cameo.

Dva měsíce výroby, tři dny natáčení a dvacet sjezdů tobogánu

Na videu jsme pracovali dva měsíce. Během castingu jsme paralelně vymýšleli vtipné situace, které se mohou stát v zimním období v areálu Aqualandu Moravia.

Samotné natáčení bylo rozdělené do tří dnů. Kromě sedmi herců se do prací zapojilo 15 lidí a byla použita i kamera pod vodou.

„Při natáčení jsme si užili dost adrenalinu hlavně na tobogánech, kde jsme nasadili podvodní obal na kameru a sjížděli je společně s herci, kteří k nám byli přivázaní.“ dodává kameraman Petr Hostička.

5 milionů (!) zhlédnutí na Facebooku

Po letním videu, které je nyní na čísle 2 100 000 zhlédnutí, jsme ani náhodou nepočítali, že se dá toto číslo ještě překonat, a to více než dvojnásobně! Nejen samotná zhlédnutí, ale také sdílení začala od zveřejnění růst raketovým tempem. Navíc se o videu zmínily třeba regionální deníky, kulturistický server Ronnie.cz či weby typu navratdoreality.cz a jiné.

Na rozdíl od předchozího videa, kde jsme viralitu podpořili hlavně kontroverzí s krádeží auta, jsou zde reakce v drtivé většině pozitivní a video má velmi dobrou dosledovatelnost.

„Ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že se má vymyslet pokračování, hned jsem si vzpomněl na případy mnoha filmů, kde pokračování nedosahovalo kvalit prvního dílu. O to větší radost mám, že video má takový neuvěřitelný úspěch,“ shrnuje kreativec a režisér Jan Kolář. „Snad nebudou chtít třetí díl,“  dodává se smíchem.

Rok výroby:

2019


Počet členů štábu:

15


Doba výroby:

2 měsíce / 3 natáčecí dny


Počet zhlédnutí:

5 milionů na Facebooku


Počet reakcí na sociálních sítích:

32 000 sdílení / 79 000 lajků / 2 400 komentářů


Na kampani pracovali

Kreativa, režie a střih

Kamera a produkce

Naše další práce

Jasno – Až přijde čas
Jasno je mladá hudební skupina, která se zaměřuje na popovou…
Seyfor – Přidejte se k nám!
Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas…
Trihorse
V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
hello@overhere.cz
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít