Přehrát video

Aqualand Moravia

Kampaň “Zimní jízda v Aqualand Moravia”

Aqualand Moravia – zimní video 2019

Po velkém úspěchu letního videa s dětmi přišel klient s návrhem, že by chtěl natočit pokračování příběhu s přímou návazností. Upřímně se nám nápad zprvu nelíbil, hned jsme si vzpomněli na rčení „opakovaný vtip přestává být vtipem.“ Po několika dnech jsme však společně přišli s myšlenkou navázat na původní příběh přes jiného rodinného příslušníka – senilního dědečka.

První a nejdůležitější věcí byl casting. Na charakteru a hereckých výkonech video totiž stojí i padá. Do hlavní role jsme obsadili 85letou legendu české kulturistiky, Josefa Krupu, který byl trefou do černého. Jeho charisma a na první pohled skryté svalnaté tělo z něj učinilo přímo exkluzivní postavu. Pro roli druhého dědečka jsme vybrali neméně výborného herce, Miroslava Kumhalu z HaDivadla v Brně.

Nechyběli ani staří známí protagonisté z předchozího dílu jako Michal Isteník a také děti, které si tentokrát zahrály sice malé, ale důležité cameo.

Dva měsíce výroby, tři dny natáčení a dvacet sjezdů tobogánu

Na videu jsme pracovali dva měsíce. Během castingu jsme paralelně vymýšleli vtipné situace, které se mohou stát v zimním období v areálu Aqualandu Moravia.

Samotné natáčení bylo rozdělené do tří dnů. Kromě sedmi herců se do prací zapojilo 15 lidí a byla použita i kamera pod vodou.

„Při natáčení jsme si užili dost adrenalinu hlavně na tobogánech, kde jsme nasadili podvodní obal na kameru a sjížděli je společně s herci, kteří k nám byli přivázaní.“ dodává kameraman Petr Hostička.

5 milionů (!) zhlédnutí na Facebooku

Po letním videu, které je nyní na čísle 2 100 000 zhlédnutí, jsme ani náhodou nepočítali, že se dá toto číslo ještě překonat, a to více než dvojnásobně! Nejen samotná zhlédnutí, ale také sdílení začala od zveřejnění růst raketovým tempem. Navíc se o videu zmínily třeba regionální deníky, kulturistický server Ronnie.cz či weby typu navratdoreality.cz a jiné.

Na rozdíl od předchozího videa, kde viralitu podpořila hlavně kontroverze s krádeží auta, jsou zde reakce v drtivé většině pozitivní a video má velmi dobrou dosledovatelnost.

„Ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli, že se má vymyslet pokračování, hned jsem si vzpomněl na případy mnoha filmů, kde pokračování nedosahovalo kvalit prvního dílu. O to větší radost mám, že video má takový neuvěřitelný úspěch,“ shrnuje kreativec a režisér Jan Kolář. „Snad nebudou chtít třetí díl,“  dodává se smíchem.

Rok výroby:

2019


Počet členů štábu:

15


Doba výroby:

2 měsíce / 3 natáčecí dny


Počet zhlédnutí:

5 milionů na Facebooku


Počet reakcí na sociálních sítích:

32 000 sdílení / 79 000 lajků / 2 400 komentářů


Na kampani pracovali

Kreativa, režie a střih

Kamera a produkce

Naše další práce

Seyfor – Přidejte se k nám!
Solitea si v rámci celého rebrandingu na Seyfor našla čas…
Trihorse
V malé výrobně Trihorse v Děčíně na severu České republiky…
Infra Group
Infra Group je spolehlivým partnerem ve vzdělávání učitelů, dětí i…
Overhere logo

Ozvěte se nám!

Roztočíme to spolu?

Neříkejte dvakrát.

Kontaktujte nás
My jsme overhere. A vy jste kdo?
Dejte o sobě vědět prostřednictvím našich skvělých videí.
E-mail
[email protected]
Telefon
+420 604 596 292
Zavřít