Produkce a set design

Mája Matečná

Starám se o to, aby bylo vše zajištěné a připravené tak, abych splnila požadavky režiséra, kameramana a vlastně celého štábu. Protože co se v preprodukci špatně připraví, se později už hůře dohání.

Mája Matečná
V naší produkci často točíme s dětmi a zvířaty. Zvířata a hlavně psy mám hodně ráda a u dětí si zase zkouším svou trpělivost do budoucna.

Pečlivost a spolehlivost

Zakládám si na tom, abych při své práci, která je mi i koníčkem, byla vždy připravená řešit nenadálé situace. U filmu člověk nikdy neví, co se pokazí, kdo bude mít zpoždění nebo že pes má prostě blbou náladu. Studovala jsem ekonomii a marketing. Jako produkční komunikuji a setkávám se s lidmi, řeším různé povolení a smlouvy, takže i poznatky z mého studia mi při práci nejednou pomohly.

Výzva

každý další projekt je výzvou, protože se vždy jedná o něco nového a nepoznaného. Nikdy neděláte tu stejnou práci. Jednou sháníte lokaci s bazénem, takže musíte projít desítky inzerátů a nabídek, jindy zase srdíčkové sluneční brýle. Jednou jsem při natáčení dokonce zaskočila za sedmiletého herce jako dablérka a řídila Mini kabriolet.

Odměna

Největší odměnou po celém tom kolotoči je vždy radost z výsledku. Když vidíte, že videa, na kterých pracujete pozitivně hodnotí tisíce lidí a mají miliony zhlédnutí, vždy mě to zahřeje u srdce.

Co mám za sebou

Zavřít