Partner

Tomáš Pohl

Jsem spoluzakladatelem a CEO studia Justmighty. Podnikám v oblasti marketingu už několik let a společně s kolegy jsme naše portfolio služeb rozšířili také o videoprodukci overhere.

Tomáš Pohl
„O tvorbě videí toho vlastně moc nevím. Filmovou školu jsem nestudoval a moje natáčení na iPhone se asi taky nepočítá. Ale zase vím něco o designu, podnikání a řízení projektů a financí.“

Videoprodukce a marketing.
A naopak

V roce 2013 jsem jako designér spoluzaložil firmu Justmighty, ze které je dnes úspěšná digitální a marketingová agentura, která má za sebou stovky projektů, které pomáhají firmám napříč obory. Agentura se zaměřuje na marketing, design a vývoj.

V rámci marketingu jsme měli vždycky blízko k videoobsahu, a proto jsme se rozhodli rozjet projekt overhere a nabídnout profesionální videoprodukci všem našim stávajícím i budoucím klientům. A stejně tak můžeme klientům overhere nabídnout další služby z oblasti designu a marketingu.

Strategický chod i řízení financí

Mojí hlavní rolí v overhere je dohled nad celkovým strategickým chodem projektu, financemi a administrativou. Využívám svých zkušeností z podnikání v oblasti marketingu. Zaštiťuju taky propojení mezi overhere a naší mateřskou agenturou Justmighty.

Jídlo, žena a cestování

Mou opravdovou vášní je gastronomie. A to jak aktivní, tak pasivní. Abych se vešel do dveří, věnuju se i sportu. Snažím se najít čas aspoň na běhání a jízdu na kole. A jsem manžel té nejúžasnější ženy na světě, která je mojí inspirací a druhou polovinou života. Chci s ní procestovat celý svět. Máme za sebou už velkou část Evropy, Asii a Spojené státy. Jsem zvědavý, co nás čeká příště.

Co mám za sebou

Zavřít